Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led film display screen ] dopasowanie 196 produkty.
P8 Ekran ultracienkiego 3mm o wysokiej przepuszczalności, przezroczysty LED z przejrzystością > 90% dla dużych ekranów w pomieszczeniach
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 8X8mm |
| Gęstość pikseli: | 25600 punktów/㎡ |
Wodoodporny ekran LED IP67, przezroczysty modułowy wyświetlacz do reklam na ścianach litych i szklanych fasadach
| Rozstaw pikseli: | 31mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
Elastyczny ekran z transparentną płytką LED pełnokolorowy P20 transparentna płytka LED
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P20 |
| Gwarancja: | 1 rok |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
500*500mm Sklep Wewnętrzny P3.9 4000-4500cd Rura zasłona okulary podłoga okna Reklama Film kryształowy klejnot przezroczysty LED Rura ekran
| Model produktu: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Wodoodporny ekran LED IP67 DC12V do reklam zewnętrznych
| Rozstaw pikseli: | 12,5 mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
P10 DC5V Slim Invisible Transparent LED Display dla wewnętrznych centrów handlowych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P10 |
| Gwarancja: | 1 rok |
P5 Wewnętrzny kolorowy wyświetlacz przezroczysty Ekran z przezroczystej folii LED Elastyczna samoprzylepna ściana wideo
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P6 Łatwa instalacja Miękki ekran ze szklaną folia LED Przejrzysty wyświetlacz LED do celów reklamowych ze szkła
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |

