Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led film display screen ] dopasowanie 190 produkty.
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
Ultracienkie projekt P8 LED przezroczyste film serenowy Wysokiej przejrzystości Szklane ściany reklamy wyświetlacz aplikacja inteligentna kontrola interaktywny cyfrowy sygnalizacja
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Styl piksela: | P8 |
| Moc: | 600 W/M2 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
Wysokiej przejrzystości 3.91mm Holograficzny ekran LED z miękkim widokiem bez przeszkód dla reklam komercyjnych
| Rozstaw pikseli: | 3,91 mm |
|---|---|
| Wskaźnik przejrzystości: | 85% |
| Kąt widzenia: | 160 ° |
Wysokiej przejrzystości 3.91mm Holograficzny ekran LED z miękkim widokiem bez przeszkód dla reklam komercyjnych
| Kolor chipa tuby: | Pełny kolor |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 160 stopni |
| Cechy: | Wysokiej jakości obraz holograficzny |
Cena fabryczna P5 Samoprzylepny wyświetlacz reklamowy Ultracienkie przezroczyste wyświetlacze LED
| Nazwa produktu: | LED Elastyczne przejrzyste ekran |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Urządzenia LED: | WE2121RGB-IC |
Elastyczny ekran holograficzny LED P3.91 z rastrem 3,91 mm, stopniem ochrony IP45 i przezroczystością 85% do celów reklamowych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
LED Przejrzysty film Ekran ze szklanym okienkiem Wideo odtwarzające pełnobarwny wyświetlacz reklamowy w pomieszczeniach
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Elastyczny przezroczysty ekran LED P4, samoprzylepny, do wyświetlania na oknach, pełnokolorowy, szklany panel reklamowy LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

