Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Ultra ince Tasarım P8 LED şeffaf film serin Yüksek Şeffaflıklı Cam Duvar Reklam Ekranı Uygulama Akıllı Kontrol Etkileşimli Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Piksel tarzı: | P8 |
| Güç: | 600W/m2 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Yüksek Şeffaflıklı 3.91mm Holografik LED Ekranı Ticari Reklamlar İçin Yumuşak Engelleme Yoksun Görünümü
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm |
|---|---|
| Şeffaflık oranı: | %85 |
| Görüş Açısı: | 160 ° |
Yüksek Şeffaflıklı 3.91mm Holografik LED Ekranı Ticari Reklamlar İçin Yumuşak Engelleme Yoksun Görünümü
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 derece |
| Özellikler: | Yüksek kaliteli holografik görüntü |
Fabrika Fiyatı P5 Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Ultra İnce Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | LED esnek şeffaf ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED Cihazlar: | WE2121RGB-IC |
P3.91 3.91mm piksel tonlamalı esnek LED Holografik Ekran IP45 Koruması ve Reklam için %85 Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı P4 Yapışkan Pencere Ekranı İç mekan Tam Renkli Cam Reklam LED Panelli
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

