Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
Yüksek etki konser ve festival gösterileri için P25 LED Drone Flying Screen Şeffaf Şarj edilebilir Film Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
Vitrin için P6 Yüksek Parlaklık Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*960mm |
| Işık Akısı: | Özelleştirilebilir |
Modern Alışveriş Merkezleri İçin %90 Şeffaflık ve IP67 Korumalı P6.25 Piksel Aralıklı Esnek LED Şeffaf Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P20 İç mekan LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renk Şeffaflığı Perakende Pencere Ekranları için Esnek Yapıştırıcı Ekran Paneli
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P20 Drone Şovu Yeni Led Mesh Hologram Gökyüzü Film Ekranı Asansör Su Geçirmez Reklam Ekranı ve Bulut Tabanlı CMS
| Biraz: | 16 bit |
|---|---|
| Ekran şekli: | Esnek/özelleştirilebilir |
| Çözünürlük: | Modele göre özelleştirilebilir |
Ev LED Şeffaf Film Ekranı P8 RGB Tam Renkli DC5V
| LED Cihaz: | 1314RGB |
|---|---|
| Gri tonlamalı: | 16bit |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
LED Holografik 3D Film Reklam Ekranı Yüksek Parlaklık Ekranı Perakende Mağazaları Alışveriş Merkezleri Sergi Boothları için İdeal
| Şeffaflık: | %78 |
|---|---|
| Paket: | Rulo |
| Görüntüleme türü: | reklam |
Yüksek Şeffaflık P6 Yapışkan Esnek LED Kristal Film Ekranı Görünmez Reklam Şeffaf LED Dijital Tabela Ekranları
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şeffaflık: | %80'e kadar |
| Ömür: | ≥100.000 saat |
İç mekan Led Şeffaf Film Ekranı DC5V LED Tam Renkli LED Ekran Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P10 |
| Garanti: | 1 yıl |

