Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 190 Ürünler.
P8 Ultra ince 3mm Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı, Kapalı Büyük Ekran için % 90'dan fazla Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Sağlam Duvar ve Cam Perde Reklamları İçin IP67 Su Geçirmez LED Mesh Ekran Şeffaf Modüler Ekran
| Piksel Aralığı: | 31 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renkli P20 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| Garanti: | 1 yıl |
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
DC12V IP67 Dış Reklam için Su geçirmez LED Mesh Ekranı
| Piksel Aralığı: | 12,5 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P5 Kapalı Tam Renkli Şeffaflık Ekran LED Şeffaf Film Ekranı Esnek Yapışkanlı Video Duvar
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P6 Kolay Kurulum Yumuşak LED Cam Film Ekranı Cam Reklamcılığı Amacıyla Şeffaf LED Ekran
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Premium Esnek Şeffaf Film LED Ekran P6 5V Ultra İnce Mağaza Cephesi Şeffaf LED Ekran
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |

