Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
P25 LED Drone Οθόνη Πτήσης Διαφανής Επαναφορτιζόμενη Οθόνη Φιλμ για Συναυλίες & Φεστιβάλ Υψηλής Επίδρασης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
P6 Υψηλής φωτεινότητας Πλήρες Έγχρωμο LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για βιτρίνα
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*960 χλστ |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμο |
Οθόνη LED εύκαμπτης διαφανούς μεμβράνης P6.25 με pixel pitch, 90% διαφάνεια και προστασία IP67 για σύγχρονα εμπορικά κέντρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Πίνακας οθόνης διαφανούς ταινίας LED εσωτερικού χώρου P20 Διαφάνεια πλήρους χρώματος Ευέλικτο επιδέσιμο πάνελ οθόνης για οθόνες παραθύρων λιανικής πώλησης
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P20 Drone Show Νέο Led Mesh Hologram Sky Film Screen Οθόνη Ανελκυστήρα Αδιάβροχη Διαφήμιση με Cloud-Based CMS
| Κομμάτι: | 16 bit |
|---|---|
| Σχήμα οθόνης: | Ελαστικός/προσαρμόσιμος |
| Ψήφισμα: | Προσαρμόσιμο ανά μοντέλο |
Οικιακή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P8 RGB πλήρες χρώμα DC5V
| Συσκευή LED: | 1314RGB |
|---|---|
| Κλίμακα του γκρι: | 16 bit |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
LED ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη υψηλής φωτεινότητας ιδανική για καταστήματα λιανικής πώλησης εμπορικά κέντρα εκθεσιακά περίπτερα
| Διαφάνεια: | 78% |
|---|---|
| Πακέτο: | Ρολό |
| Τύπος οθόνης: | διαφήμιση |
Υψηλής Διαφάνειας P6 Sticky Flixble LED Crystal Film Screen Αόρατη Διαφήμιση Διαφανείς Οθόνες Ψηφιακής Σήμανσης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Διαφάνεια: | Μέχρι 80% |
| Διάρκεια ζωής: | ≥100.000 ώρες |
Εξωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας με LED DC5V LED πλήρους χρώματος οθόνη οθόνης LED
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P10 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

