Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led film display screen ] αντιστοιχία 190 προϊόντα.
Εξωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED DC12V P20 για διαφήμιση εκδηλώσεων πτήσης με μη επανδρωμένο αεροσκάφος
| Κομμάτι: | 16 bit |
|---|---|
| Συσκευή ενότητας: | WE2121RGB-IC |
| τύπος οθόνης: | Διαφανής οθόνη LED |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
Ευέλικτη οθόνη LED με διαπερατότητα 92% 16bit Gray Scale και γωνία θέασης 160° για εσωτερική διαφήμιση
| Χρήση: | Εσωτερικός |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Όνομα προϊόντος: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
P50 Ελαφρύ Drone Flying Led Screen LED Floating Display για εξωτερική πόλη Φωτιστική Έκθεση Εκδηλώσεις Product Launch Stage Performance Δημόσια διαφήμιση
| Εξουσία: | 288W |
|---|---|
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
| Χρωματιστά: | Rgb |
P125 SMD3535 Αδιάβροχο IP67 LED Πλέγμα Οθόνης Εξωτερικού Χώρου Κουρτίνα Προσαρμοσμένη για Καταστήματα Λιανικής Έκθεσης
| Εξουσία: | 48W |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP67 |
| Εικονοστοιχείο: | 30mm |
Υπερδιαφανής διαφανής οθόνη ταινίας LED P4 ̇ προβολή καταστήματος, διαμέρισμα γραφείου και οθόνη παραθύρου
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
5mm Soft LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερικό γυαλί εγκατάσταση Διαφανής οπτική οθόνη 1 έτος εγγύηση για εμπορικό κέντρο παράθυρο καταστήματος προώθηση προϊόντων
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Διαφανής οθόνη φιλμ LED για καταστήματα λιανικής και εμπορικά κέντρα με λειτουργία εμφάνισης βίντεο, κειμένου και εικόνων
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Εξαιρετικά λεπτή οθόνη P6 LED Διαφανής ταινία Ενεργειακά διαφανής ταινία οθόνης LED για εμπορική διαφήμιση
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |

