Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 196 producten.
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen voor Drone Flying Event Reclame
| Beetje: | 16 bit |
|---|---|
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| schermtype: | Transparant LED -display |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
Flexibel LED-scherm met 92% doorlaatbaarheid 16bits grijze schaal en 160° kijkhoek voor reclame binnen
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Productnaam: | LED transparant filmscherm |
P50 Lichtgewicht Drone Flying Led Screen LED Floating Display voor buiten City Light Show Evenementen Product Launch Stage Performance Publieke reclame
| Stroom: | 288W |
|---|---|
| Schermmateriaal: | Film |
| Kleuren: | RGB |
P125 SMD3535 Waterdicht IP67 LED Scherm Mesh Buitengordijn Op Maat Gemaakt voor Winkelketens en Tentoonstellingen
| Stroom: | 48W |
|---|---|
| IP -tarief: | IP67 |
| Pixelveld: | 30 mm |
Ultrahelder doorzichtig LED-filmscherm P4 Storefront, Office Partition & Window Display
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
5 mm zacht LED doorzichtig filmscherm In glas Installatie Helder visueel scherm 1 jaar garantie Voor winkelcentrum winkelvenster Productpromotie
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
LED-transparant filmscherm voor winkels en winkelcentra met video-animatie, tekst- en beeldschermfunctie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Ultradunne P6 LED transparante filmscherm energie transparante LED-displayfilm voor commerciële reclame
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

