Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 190 producten.
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Ultra-dun Design P8 led transparante film serine Hoogtransparante glazen wand Advertentie Display App Smart Control Interactieve digitale signage
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Pixelstijl: | P8 |
| Stroom: | 600 W/m2 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Hoge transparantie 3.91mm holografisch LED-scherm met zacht onbelemmerd zicht voor commerciële reclame
| Pixelhoogte: | 3,91 mm |
|---|---|
| Transparantiepercentage: | 85% |
| Kijkhoek: | 160 ° |
Hoge transparantie 3.91mm holografisch LED-scherm met zacht onbelemmerd zicht voor commerciële reclame
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 graden |
| Functies: | Het holografische beeld van uitstekende kwaliteit |
Fabrieksprijs P5 Zelfklevende Reclame Display Ultra-Dun Transparant LED Scherm Display
| Productnaam: | LED-flexibel transparant scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED -apparaten: | WE2121RGB-IC |
P3.91 Flexibel LED Holografisch Scherm met 3.91mm Pixel Pitch IP45 Bescherming en 85% Transparantie voor Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
LED Transparante film Scherm met glazen venster Video volkleurig afspelen Indoor advertentie display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesief Venster Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

