Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 196 producten.
P20 Holografisch LED-scherm met DC12V-voeding voor glazen straatdisplays
| Maat: | 1500*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Op zwaar werk berekende P3.91 DC12v 1000 * 250 mm holografische LED-scherm LED-display voor grootschalige reclameprojecten
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Eenvoudige installatie LED-display P6.25 Holografisch LED-scherm voor binnenreclameprojecten
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P10 DC12V holografisch LED-scherm voor straatglazen wandproductdemonstraties en buitenreclame voor alle weersomstandigheden
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
DC12V P7.82 holografisch LED-scherm voor alle weersomstandigheden 1000 * 250 mm, perfect voor straat-, glazen wand- en productdemonstraties
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 20 mm |
P6 240*960 Hoogdoorzichtigheid Indoor LED Transparent Film Screen Glass Window voor Retail Window Display
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Flexibel PC-hars doorzichtig filmscherm P4 Indoor LED Display Moderne winkelcentrumoplossing met 1 jaar garantie
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P4 |
| Garantie: | 1 jaar |
High Definition P4 LED Transparante Filmscherm RGB DC5V voor Binnen Videomuur Met Eenvoudige Installatie
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |

