Alle producten
zoekwoorden [ led film display screen ] overeenkomen 196 producten.
IP67 het waterdichte LEIDENE Netwerkscherm voor Straatvenster en Gebeurtenis die Hoge Zichtvertoning adverteren voor het aantrekken van Verkeer
| Pixelafstand: | 143 mm |
|---|---|
| LEIDENE Parel: | Nationstar/Kinglight |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexibel transparant LED-scherm voor detailhandel en architectuur
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
Ultradunne LED Transparante Schermfolie P20 Kristalweergave op Commercieel Vensterglas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P6 Kleefstof transparante LED-displayfilm Gemakkelijk te installeren OEM ODM goedgekeurd
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P8 Flexible LED Crystal Film Screen Onzichtbaar Reclame Transparent LED Digitaal Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Flexibel buigbaar dun LED-transparant filmscherm voor binnenadvertentiescherm
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen voor glazen gordijnwanden
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Installatie: | Stakglas |
| Lichte kleur: | RGB |
Zie-door P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideaal voor Mall Office Window Reclame
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |

