All Products
Keywords [ led film display screen ] match 190 Products.
P10 Ultra Thin Transparent LED Screen for Creative Architectural Design Format Video Wall Display
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P4 Customized Transparent LED Screen Energy Saving Digital Indoor Advertising Display Media Wall Solution
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Ultra-thin Design P8 led transparent film sereen High-Transparency Glass Wall Advertising Display App Smart Control Interactive Digital Signage
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Pixel Style: | P8 |
| Power: | 600W/m2 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Pixel Pitch: | 3.91mm |
|---|---|
| Transparency Rate: | 85% |
| Viewing Angle: | 160° |
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Viewingangle: | 160 Degrees |
Factory Price P5 Self-Adhesive Advertising Display Ultra-Thin Transparent LED Screen Display
| Product Name: | LED Flexible Transparent Screen |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~60℃ |
| Led Devices: | WE2121RGB-IC |
P3.91 Flexible LED Holographic Screen with 3.91mm Pixel Pitch IP45 Protection and 85% Transparency for Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
LED Transparent film Screen with Glass Window Video Playing Full Color Indoor Advertising Display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesive Window Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

