Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led film display screen ] Eşleşme 200 Ürünler.
P4 İç Mekan Esnek LED Şeffaf Film Ekran, PC Reçine Malzemeli, IP67 Korumalı ve Modern Ekranlar İçin Özelleştirilebilir Boyutlarda
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Açık Ev Dekorasyonu İnce Film LED Ekranı, P10 Şeffaf Film LED Ekranı
| İsim: | İnce Film LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Esnek Ultra Şeffaf Film P10 Led Ekran İç Mekan Tam Renkli Yüksek Şeffaflık Cam Video Ekranı
| Anahtar kelime: | Ultra şeffaf film |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
P6 cam dolabı ve vitrin için esnek ince yüksek şeffaflıklı LED Şeffaf Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P20 Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapıştırıcı Akıllı LED Ekran İç ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| Renk: | RGB |
Kapalı Alan Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Ekran Film P6
| Ürün Adı: | LED şeffaf ekran |
|---|---|
| Ömür: | 50000 saat |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P8 Boyutu Modern Reklam Kapalı alışveriş merkezleri için Esnek Şeffaf Film LED Ekran
| Güç tüketimi: | Ortalama 200W/m2 |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Dijital tabela totem |
| Ömür: | 100000 saat |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Film rengi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
| yenileme hızı: | SKD61 |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Drone Film Ekranı ile P40 Şeffaf Uçan LED Ekranı Şarj edilebilir Uçan Dijital Projeksiyon Yüksek Etkili Olay Gösterisi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |

