Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led film display screen ] dopasowanie 196 produkty.
P6 Ekran przezroczysty LED Elastyczny Cienkie Wysokiej Przejrzystości Wyświetlacz do Szklanej Szafki i Okna Sklepów
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P20 Przejrzysty Holograficzny Ekran Reklamowy 3D Film Szkło Klej Smart Led Ekran Wewnętrzny
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P20 |
| Kolor: | RGB |
Wewnętrzny, pełnokolorowy, elastyczny, przezroczysty wyświetlacz LED DC5V P6
| Nazwa produktu: | Przezroczysty ekran LED |
|---|---|
| Długość życia: | 50000 godz |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Ekran LED z elastyczną, przezroczystą folią reklamową w nowoczesnym stylu, rozmiar P8, do centrów handlowych
| Zużycie energii: | Średnio 200 W/m2 |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Cyfrowy totem oznakowania |
| Okres życia: | 100000 godzin |
P2.5 Ekran LED Holograficzny do Reklam na Okna o Wysokiej Przezroczystości z Animacją, Sterowanie przez Aplikację/WiFi, Inteligentna Folia Transparentna
| Kolor filmu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Samoprzylepny: | Tak |
| Odśwież.: | 60 Hz |
Wysoka jasność P6.25 Przejrzysty ekran holograficzny LED 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Jasność: | 2500 nitów |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P40 Przejrzysty latający wyświetlacz LED z ekranem filmowym drona
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-MTLEDS12-P40 |
| Ocena IP: | IP67 |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Długość życia: | 30 000 godzin |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar: | 1000*500 mm |
Holograficzny ekran LED P2.5 zapewniający przezroczyste i pływające obrazy 3D na potrzeby wystaw reklam detalicznych i wydarzeń korporacyjnych
| Rozmiar: | 1200*250mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP45 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P2.5 Ekran LED Holograficzny do Reklam na Okna o Wysokiej Przezroczystości z Animacją, Sterowanie przez Aplikację/WiFi, Inteligentna Folia Transparentna
| Skok jednostki: | 2,5 x 2,5 mm |
|---|---|
| Konserwacja: | Łatwe do czyszczenia |
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |

