Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen voor glazen gordijnwanden
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Installatie: | Stakglas |
| Lichte kleur: | RGB |
Hoge transparantie P4 Flexibel LED-display Scherm Glas Transparent LED-vensterbeeldscherm
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Ultra-dun Design P8 led transparante film serine Hoogtransparante glazen wand Advertentie Display App Smart Control Interactieve digitale signage
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Pixelstijl: | P8 |
| Stroom: | 600 W/m2 |
P25 Ultra dun transparant scherm DC12V IP68 288W voor sportevenementen
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
| Levensduur: | 100.000 uur |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |
LED-transparant filmscherm voor winkels en winkelcentra met video-animatie, tekst- en beeldschermfunctie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |

