Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 403 producten.
Transparante LED-scherm 6 mm 5 V Retail Stores Luchthavens Digitale billboards Transparante LED-scherm
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Stroom: | 600 W/m2 |
Film Transparent Flexibel Scherm Led Panel P6 Adhesief Advertentie Display op Winkelcentrum Venster Glas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Home LED transparant filmscherm P8 RGB Full Color DC5V
| LED -apparaat: | 1314RGB |
|---|---|
| Grijstinten: | 16 bit |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
5 mm zacht LED doorzichtig filmscherm In glas Installatie Helder visueel scherm 1 jaar garantie Voor winkelcentrum winkelvenster Productpromotie
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
6mm Intern Installeer Transparante LED Film Scherm met RGB Full Color en aangepaste kastgrootte voor commerciële reclame
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| OEM of ODM: | Ja |
P20 LED Transparante Filmscherm 5V Draadloze Oprolbare LED Display Voor Winkelcentrum Animatie
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Maat: | 240*1000 mm |
| Productmodel: | XH-JHP-P20 |
P5 Indoor Full Color Transparantie Display LED Transparant Filmscherm Flexibele zelfklevende videomuur
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel voor winkelvensters
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Full Color P10 Transparant LED Film Scherm Binnen Glas Reclame Display
| Installatiemethode: | Kleefmiddel |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
P8 Van het binnen Flexibele Transparante LEIDENE het Harsmateriaal van PC Filmscherm voor Modern Winkelcentrum met 1 Jaar Garantie
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

