Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 403 Ürünler.
Şeffaf LED ekran 6mm 5V Perakende Mağazaları Havaalanları Dijital Panolar Şeffaf LED ekran
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Güç: | 600W/m2 |
Film Şeffaf Esnek Ekran Led Panel P6 Alışveriş Merkezi Pencere Camında Yapıştırıcı Reklam Ekranı
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Ev LED Şeffaf Film Ekranı P8 RGB Tam Renkli DC5V
| LED Cihaz: | 1314RGB |
|---|---|
| Gri tonlamalı: | 16bit |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
5mm Yumuşak LED Şeffaf Film Ekranı İçerisi Cam Kurulum Açık Görsel Ekran 1 Yıllık Garanti Alışveriş Merkezi Mağaza Pencere Ürün Tanıtımı
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
6mm İçini Yükle Şeffaf LED Film Ekranı Ticari Reklam için RGB Tam Renkli ve Özel Kabine Boyutu
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| OEM veya ODM: | Evet |
P20 LED Şeffaf Film Ekranı Alışveriş Merkezi Animasyonu İçin 5V Kablosuz Yuvarlak LED Ekran
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Boyut: | 240*1000mm |
| Ürün modeli: | XH-JHP-P20 |
P5 Kapalı Tam Renkli Şeffaflık Ekran LED Şeffaf Film Ekranı Esnek Yapışkanlı Video Duvar
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P20 İç mekan LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renk Şeffaflığı Perakende Pencere Ekranları için Esnek Yapıştırıcı Ekran Paneli
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
Tam Renkli P10 Şeffaf LED Film Ekran İç Mekan Cam Reklam Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Yapıştırıcı |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
1 Yıl Garantili Modern Alışveriş Merkezi İçin P8 Kapalı Esnek Şeffaf LED Film Ekranı PC Reçine Malzemesi
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |

