Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 403 Ürünler.
Yüksek Çözünürlüklü LED Izgara Ekran IP65 Şeffaflık LED Izgara Ekran
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması: | smd1921 |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
P8 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Led Nokta Işık Ekranı P100 Su Geçirmez DMX SPI LED Mesh Ekran
| Gri ölçek: | 16bit |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | Özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P3.91-P7.8 Alışveriş Merkezi Duvar Bina Reklam Ekranı İçerideki LED ızgara ekranı
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000CD |
| Dolap Boyutu: | 1000mmx 1000mm x 33mm |
P62.5 Piksel LED Mesh Video Duvarı IP67 12V Dışarıya Dayanıklı LED Ekranı
| İsim: | LED örgü video duvarı |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Renk: | RGB |
Yapışkanlı LED Şeffaf Film Ekran P10 Tam Renkli Şeffaf LED Film
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
İç mekan yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekranı Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P8 5V İç Mekan LED Şeffaf Film Ekran İnce Hafif Yapışkanlı Film Mağaza Vitrini Reklamı Bar Otel Dekorasyonu İçin Akıllı Ekran
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| LED lamba boncuk: | SMD2121 |

