Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
P3.91 Izgara Ekran Çubuğu Su Geçirmez LED DIP Ekran LED Dış Mekan Şeffaf LED Işık Izgara Ekran
| Ürün adı: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Gerilim: | DC5V |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
Ticari reklam için ultra ince P6 LED Şeffaf Film Ekran enerji şeffaf LED ekran filmi
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Perakende vitrin sergileri için P10 Kapalı Tam Renkli Yapışkanlı Esnek LED Şeffaf Film Ekranı
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P20 DC5V Tam Renkli Ultra İnce LED Şeffaf Film Ekranı İç Mekan İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
Çözünür Modüler LED Mesh Ekranı 50mm IP67 Çelik Yapı Cam Perde ve Dış Reklam için Rated
| Piksel Aralığı: | 50 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Modern Alışveriş Merkezleri İçin %90 Şeffaflık ve IP67 Korumalı P6.25 Piksel Aralıklı Esnek LED Şeffaf Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P6 İç mekan DC5V Reklamcılık HD LED Şeffaf Film Ekranı Alışveriş Pazarı
| Yenileme Hızı: | 3840hz |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Aydınlık akı: | Özelleştirilebilir |
P125 Yüksek Kaliteli Dış LED Mesh Ekranı 30mm IP67 Su geçirmez Ticari Sınıf Bina Cephesi İçin
| LED Ömür Boyu: | 30000 saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,92 kg/㎡ |
| Şartname: | Video Duvarı |
Kapalı cam yan kullanımı için IP65 derecesi ve özelleştirilebilir ışık akışı ile esnek 6 mm Pixel LED Şeffaf Film Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Yenileme hızı: | ≥1920Hz |
İç mekan Led Şeffaf Film Ekranı DC5V LED Tam Renkli LED Ekran Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P10 |
| Garanti: | 1 yıl |

