Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
P3.91 Εικονικός πίνακας σε σχάρα Πίνακας σε σχάρα Πίνακας σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC5V |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Εξαιρετικά λεπτή οθόνη P6 LED Διαφανής ταινία Ενεργειακά διαφανής ταινία οθόνης LED για εμπορική διαφήμιση
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P10 Πλήρης έγχρωμη αυτοκόλλητη εύκαμπτη οθόνη LED με διαφανή φιλμ για εκθέσεις λιανικής
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P20 DC5V Πλήρως χρωματική Ultra Thin LED Διαφανής οθόνη για εσωτερικούς χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Διαφανής διαμορφωμένη οθόνη πλέγματος LED 50mm IP67 για χάλυβα δομή γυάλινη κουρτίνα και εξωτερική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 50 χλστ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
Οθόνη LED εύκαμπτης διαφανούς μεμβράνης P6.25 με pixel pitch, 90% διαφάνεια και προστασία IP67 για σύγχρονα εμπορικά κέντρα
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
P6 Εσωτερική DC5V Διαφήμιση HD LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για Αγορά
| Ρυθμός ανανέωσης: | 3840Hz |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμος |
P125 Υψηλής ποιότητας εξωτερική οθόνη LED 30mm IP67 Αδιάβροχη εμπορική ποιότητα για πρόσοψη κτιρίων
| Led Lifetime: | 30000H |
|---|---|
| Βάρος: | 1,92 κιλά/㎡ |
| Προσδιορισμός: | Video Wall |
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED 6mm Pixel με βαθμολογία IP65 και προσαρμόσιμη φωτεινή ροή για εσωτερική χρήση με γυαλί
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
Εξωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας με LED DC5V LED πλήρους χρώματος οθόνη οθόνης LED
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P10 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

