Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
P3.91 Gegrilde Scherm Bar Waterdicht LED DIP Scherm LED Buiten Transparant LED Licht Gegrild Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Spanning: | DC5V |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
Ultradunne P6 LED transparante filmscherm energie transparante LED-displayfilm voor commerciële reclame
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P10 Indoor Full Color zelfklevend flexibel LED-transparant filmscherm voor tentoonstellingen in de detailhandel
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparant Film Scherm voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Transparant Modulair LED Mesh Scherm 50mm IP67 Geschikt voor Stalen Structuur Glazen Gordijn en Buitenreclame
| Pixelafstand: | 50 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P6.25 Pixel Pitch Flexibel LED Transparant Film Scherm met 90% Transparantie en IP67 Bescherming voor Moderne Winkelcentra
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P6 Indoor DC5V Reclame HD LED Transparant Filmscherm Voor Winkelmarkt
| Vernieuw tarief: | 3840Hz |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Lichte flux: | Aanpasbaar |
P125 Hoge Kwaliteit Outdoor LED Mesh Scherm 30mm IP67 Waterdicht Commerciële Kwaliteit Voor Gebouwgevel
| Led-levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Gewicht: | 1,92 kg/㎡ |
| Specificatie: | Videomuur |
Flexibel 6 mm Pixel LED-transparant filmscherm met IP65-classificatie en aanpasbare lichtstroom voor gebruik binnenshuis via glas
| Schermafmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥1920Hz |
Doorzichtig filmscherm met indoor led DC5V LED-volkleurend LED-displayscherm
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P10 |
| Garantie: | 1 jaar |

