Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 403 producten.
Ultradunne LED Transparante Schermfolie P20 Kristalweergave op Commercieel Vensterglas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P6 LED-doorzichtig scherm flexibel dun hoogdoorzichtig scherm voor glazen kast en vitrine
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
Indoor LED Transparent Screen Full Color Indoor Transparent LED Display
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Applicatie: | Live Events Led Display,buiten,buitenbouwoppervlak,doorzichtig led display,binnen |
P6.25 3D Ultra-dun Aangepast Flexibel Led Transparant Scherm 5V 5000CD Holografisch Scherm Slimme Besturing Glazen Wand Video Display
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
500*500mm Indoor LED Transparant Scherm P2.6 4000-4500cd Winkelcentrum LED Glazen Display Raamscherm Full-Color Grille Reclame Scherm LED Full-Color Smd
| Functie: | Eenvoudige installatie |
|---|---|
| Specificatie: | Videomuur |
| LED -chip: | SMD3535 |
P3.91 Led Transparent Screen Display Grille Full Color Led Ice Screen Indoor Electronic Advertising Screen Glasvenster
| Max stroomverbruik: | 800W/m ² |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Helderheid: | 5000CD/M² |
De openingsceremonie van de Wereldbeker gebruikte het 5 mm zachte glas ingebedde LED-transparante filmscherm voor commerciële publiciteitsadvertenties
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavefunctie: | Video |
| Item: | LED -transparant scherm |
P6 Hoge helderheid Full Color LED transparant filmscherm voor etalage
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*960mm |
| Lichtstroom: | Aanpasbaar |

