Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 403 producten.
Verschillende toepassingen P15 LED Drone Screen Display Op maat gemaakt Transparent Thin Lightweight Mesh Screen IP68 Outdoor Advertising Exhibition Sport Evenementen Nachtprogramma's
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| Levensduur: | 100.000 uur |
| Connectiviteit: | Draadloze communicatie (Wi-Fi/4G) |
Buitenversiering IP67 Doorzichtig Advertentie LED-scherm P143 Flexible Point Light PC Materiaal Led Mesh Screen
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
Full Color IP65 Transparante Rooster Schermen P2.6 Tentoonstellingszaal Glas Buiten Gebouw Raam Led Display Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP40 |
P20 P15 Transparante Vliegende LED-scherm met Drone Magic Carpet Scherm LED-filmscherm voor buitenreclame
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P2.6-P6.3 IP65 Transparante LED-roosterscherm voor winkelcentra / tentoonstellingshallen
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Grootte: | 1000 mm × 500 mm |
| Schermtype: | Roosterscherm |
P3.9 Transparante LED-roosterscherm voor binnenshuis 500x500mm Transparante LED 2000cd voor winkelcentra
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P4 flexibel LED-transparant filmscherm voor binnen met pc-harsmateriaal, IP67-bescherming en aanpasbare maten voor moderne beeldschermen
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
Van het openluchtip67 LEIDENE Netwerkscherm 31mm Hoge Transparantie voor het Economische Rijden van de Nachtscène van het Toerismelandschap
| Kastgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
| Product: | p31 Led-gaasscherm |
Hoog transparante LED-roosterscherm IP40 5V SMD2020 Hoog beschermde roostervenster
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
RGB-LED-roosterbeeldscherm Hoog transparantie 500cd Indoor Advertising LED Display Screen
| naam: | Het binnen Reclame LEIDENE Vertoningsscherm |
|---|---|
| Maat: | 1000*500 mm |
| Grijs: | 16 bit |

