Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 403 producten.
Bright P5 5V LED Transparent Film Screen voor glazen ramen Innovatief scherm
| Weergave -functie: | Video |
|---|---|
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
Waterdicht LED gaasscherm P100 voor buiten/binnen reclame
| Product name: | Gordijnwand buiten transparant mesh LED -display, transparant LED -schermscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast, op maat gemaakt, 5m x 3 m, 1000x1500mm, 1500 mm*250 mm |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
Hoge Helderheid P8 Transparant LED Display Scherm Binnenreclame Glazen Raam met LED Transparante Film
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
LED drone scherm, outdoor LED display, waterdicht LED scherm, 3D lichtshow display
| Schermdimensie: | Aangepast, op maat gemaakt, 5m x 3m, |
|---|---|
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
| Gebruik: | Buiten, binnen, semi-outdoor |
RGBW P20 Flexibele Transparante LED Filmscherm Voor Winkel / Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P4 Hoge Transparantie Flexibel LED Film Scherm Aangepast Voor Winkel Glazen Ramen
| Naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Reclame Transparant LED Film Scherm Buiten Hangend LED Film Display
| Naam: | Doorzichtig LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Transparent LED Display Screen Pantallas Grille Window LED Video Wall for Indoor Advertising Shop Window LED Transparent
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
P30 LED Drone Scherm Display Aangepast Transparant Dun Lichtgewicht Gaasscherm IP68 Outdoor Reclame Tentoonstelling Sportevenementen Nachtshows
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| Levensduur: | 100.000 uur |
| Connectiviteit: | Draadloze communicatie (Wi-Fi/4G) |

