Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 404 producten.
Advertentiegordijn P3.9 Led Grid Screen 500*1000mm Flexibel zacht doorzichtig raam Led Screen
| Maat: | 500*1000 mm |
|---|---|
| IP -kwaliteit: | IP67 |
| Spanning: | 5V |
Hoge Helderheid Outdoor Transparant LED Display Scherm Gebouwgevel Reclame Video Wall Gordijn Mesh Flexibel Led Scherm
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P6 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness voor binnenshuis
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Outdoor LED Mesh Scherm Waterdicht IP67 Hoge Helderheid P125 Voor Gevel Reclame Display
| Naam: | Buitenscherm met LED-maas |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wandwinkel Raam Advertentie Grill Glasgordijn Buitendoorzichtig Scherm
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Leven: | 30000 uur |
P50 Flexibel LED Mesh Scherm Drone Display Ultralicht 0.8kg IP68 Buitenshows Led Vliegend Scherm Concertpodium Commercieel
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en UV-bestendig |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| schermtype: | LED |
IP67 waterdicht LED-maascherm transparant modulair scherm voor reclame voor vaste muren en glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 31 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
Van het hoge Transparante 125mm LEIDENE Netwerkscherm IP67 Regendicht voor de Economische Ontwikkeling van de Nachtmening van de Toeristische Aantrekkingskracht
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
|---|---|
| Sollicitatie: | Buitenreclame, podiumevenementen, gevel van gebouwen |
| Schermafmetingen: | Aangepast |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming 12V-stroomvoorziening en 3000cd helderheid voor glazen vensterreclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |

