All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 425 Products.
High Brightness Outdoor Transparent LED Display Screen Building Facade Advertising Video Wall Curtain Mesh Flexible Led Screen
| Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Outdoor LED Mesh Screen Waterproof IP67 High Brightness P125 For Facade Advertisement Display
| Name: | Outdoor LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
RGB LED Grille Display High Transparency 500cd Indoor Advertising LED Display Screen
| Name: | Indoor Advertising LED Display Screen |
|---|---|
| Size: | 1000*500mm |
| Grey: | 16Bit |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Advertising Grille Glass Curtain Outdoor Transparent Screen
| Gray Scale: | 16 Bit |
|---|---|
| Light Color: | RGB |
| Life: | 30000hours |
P50 Flexible LED Mesh Screen Drone Display Ultra Lightweight 0.8kg IP68 Outdoor Shows Led Flying Screen Concert Stage Commercial
| Weatherresistance: | Waterproof And UV Resistant |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Screen Type: | LED |
IP67 Waterproof LED Mesh Screen Transparent Modular Display for Solid Wall & Glass Curtain Advertising
| Pixel Pitch: | 31mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
High Transparent 125mm LED Mesh Screen IP67 Rainproof For Tourist Attraction Night View Economic Development
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
|---|---|
| Application: | Outdoor Advertising, Stage Events, Building Facade |
| Screen Dimensi: | Customized |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |

