Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Reklam Perde P3.9 LED Şebeke Ekranı 500*1000mm Esnek Yumuşak Şeffaf Pencere LED Ekranı
| Boyut: | 500*1000mm |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP67 |
| Gerilim: | 5V |
Yüksek Parlaklık Dış Mekan Şeffaf LED Ekran Bina Cephe Reklam Video Duvar Perdesi File Esnek Led Ekran
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Dış Mekan LED File Ekran Su Geçirmez IP67 Yüksek Parlaklık P125 Cephe Reklam Ekranı İçin
| İsim: | Dışarıdaki LED Mesh Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P3.9 1000*500mm Led Buz Ekranı Led Mesh Video Duvar Mağazası Pencere Reklam ızgara Cam Perde Dış Açık Şeffaf Ekran
| Gri ölçek: | 16 bit |
|---|---|
| Açık renkli: | RGB |
| Hayat: | 30000hours |
P50 Esnek LED Mesh Ekranı Drone Ekranı Ultra Hafif 0.8kg IP68 Açık Açık Gösteriler LED Uçan Ekran Konser Sahnesi Ticari
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |
Sağlam Duvar ve Cam Perde Reklamları İçin IP67 Su Geçirmez LED Mesh Ekran Şeffaf Modüler Ekran
| Piksel Aralığı: | 31 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Yüksek Şeffaf 125mm LED Mesh Ekran IP67 Turistik Cazibe Gece Görünümü Ekonomik Kalkınma İçin Yağmur Geçirmez
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
|---|---|
| Başvuru: | Açık hava reklamcılığı, sahne etkinlikleri, bina cephesi |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilmiş |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |

