Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 403 Ürünler.
Farklı Uygulamalar P15 LED Drone Ekranı Özel Şeffaf İnce Hafif Mesh Ekranı IP68 Dış Reklam Sergisi Spor Etkinlikleri Gece Gösterileri
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ömür: | 100000Saat |
| Bağlantı: | Kablosuz iletişim (Wi-Fi/4G) |
Dış Mekan Dekorasyonu IP67 Şeffaf Reklam LED Ekran P143 Esnek Nokta Işığı PC Malzemesi Led Mesh Ekran
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
Tam Renkli IP65 Şeffaf Izgara Ekranlar P2.6 Sergi Salonu Cam Dış Mekan Bina Penceresi Led Ekran
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP40 |
P20 P15 Drone Magic Carpet Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P2.6-P6.3 IP65 Şeffaf LED ızgara ekranı Alışveriş merkezleri / sergi salonları için
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Boyut: | 1000mm × 500mm |
| Ekran türü: | Izgara ekranı |
P3.9 İçerideki Şeffaf LED ızgara ekranı 500x500mm Alışveriş merkezleri için Şeffaf Led 2000cd
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P4 İç Mekan Esnek LED Şeffaf Film Ekran, PC Reçine Malzemeli, IP67 Korumalı ve Modern Ekranlar İçin Özelleştirilebilir Boyutlarda
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Açık IP67 LED Mesh Ekran 31mm Turizm Manzara Gece Sahnesi İçin Yüksek Şeffaflık Ekonomik Sürüş
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Ürün: | p31 Led Mesh Ekran |
Yüksek Şeffaflıkta LED Izgara Ekran IP40 5V SMD2020 Yüksek Koruma Izgara Pencere
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
RGB LED ızgara ekranı Yüksek Şeffaflık 500cd Dahili Reklam LED Ekranı
| isim: | Kapalı Reklam LED Ekran |
|---|---|
| Boyut: | 1000*500mm |
| Gri: | 16bit |

