Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
Διαφορετική εφαρμογή Εικονική οθόνη οθόνης P15 LED Drone Διαφανής λεπτή ελαφριά οθόνη πλέγματος IP68 Εξωτερική διαφήμιση Έκθεση Αθλητικές εκδηλώσεις Νυχτερινές εκπομπές
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
| Συνδεσιμότητα: | Ασύρματη επικοινωνία (Wi-Fi/4G) |
Εξωτερική διακόσμηση IP67 Διαφανής διαφημιστική οθόνη LED P143 Ευέλικτο φωτεινό σημείο
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
Πλήρες χρώμα IP65 Διαφανείς οθόνες πλέγματος P2.6 αίθουσα εκθέσεων γυαλί εξωτερικό κτίριο παράθυρο LED οθόνη εμφάνισης
| Όνομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP40 |
Π20 Π15 Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED για εξωτερική διαφήμιση προώθησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Π2.6-Π6.3 Διαφανής οθόνη LED IP65 για εμπορικά κέντρα / εκθεσιακές αίθουσες
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm × 500mm |
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
P3.9 Εσωτερική Διαφανής Οθόνη Led Grille 500x500mm Διαφανές Led 2000cd για Εμπορικά Κέντρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Οθόνη LED Διαφανούς Φιλμ Εσωτερικού Χώρου P4 Εύκαμπτη με Υλικό Ρητίνης PC, Προστασία IP67 και Προσαρμόσιμα Μεγέθη για Σύγχρονες Οθόνες
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4x4mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 25600Dots/m2 |
Εξωτερική οθόνη LED IP67 Mesh 31mm υψηλής διαφάνειας για τουριστικό τοπίο νυχτερινή σκηνή Οικονομική οδήγηση
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Προϊόν: | p31 Οθόνη Led Mesh |
Οθόνη Πλέγματος LED Υψηλής Διαφάνειας IP40 5V SMD2020 Πλέγμα Παραθύρου Υψηλής Προστασίας
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Οθόνη LED Γρίλιας RGB Υψηλής Διαφάνειας 500cd Εσωτερικής Διαφήμισης
| όνομα: | Οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων διαφήμισης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000*500mm |
| Γκρί: | 16bit |

