Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
Νέο προϊόν P143 DMX512 RGB Αδιάβροχα σημειακά φώτα Χριστουγεννιάτικα φώτα Ευέλικτη διαφανής οθόνη με LED Mesh
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εξουσία: | 37W |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
4000-4500cd Custom Indoor LED Transparent Display Screen P3.9 500*1000mm για εμπορικά κέντρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
P50 Προγραμματιζόμενη Εύκαμπτη Κουρτίνα LED Strip Οθόνη LED Mesh DC12V Αναδιπλούμενη Εξωτερικού Χώρου Οθόνη Δικτύου LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P50 ((RGB) |
Οθόνη πλέγματος LED πλήρους χρώματος, εύκαμπτη, αδιάβροχη IP67, εξωτερικού χώρου, κουρτίνα, σχεδιασμένη για διαφανείς οθόνες και φόντα σκηνών εκδηλώσεων
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Ελαστική οθόνη ταινίας LED με προστασία IP45 και αυτοκόλλητη ολογραφική οθόνη LED για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Οθόνη πλέγματος LED P125 υψηλής φωτεινότητας αδιάβροχη IP67 για υπαίθρια διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Π20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen για ψυχαγωγικές εκπομπές Εκδηλώσεις πόλης, θεματικά πάρκα LED Air Show Display
| μέγεθος μονάδας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Ψήφισμα: | Υψηλή ευκρίνεια (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
IP67 Αδιάβροχο RGB Pixel LED Mesh Screen Εξωτερικό P83 LED Mesh για το Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB) |
P2.6 Schermo a griglia LED ad alta luminosità 1500 cd/m² impermeabile IP45 per pubblicità interna ed edilizia
| Είδος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μοντέλο: | XH-P2.6 |
| Χάντρες λαμπτήρων οδηγήσεων: | 2020 SMD |
Φωτισμός προσόφων κτιρίων P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Εξωτερικό DMX512 Ευέλικτη κουρτίνα LED για κτίρια
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | ΧΧ-Χ2503Π12 ((RGB) -P125 |

