Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 406 producten.
Nieuwste Product P143 DMX512 RGB Waterdichte Puntlichten Kerstverlichting Flexibel Transparant Led Mesh Scherm Display
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Stroom: | 37W |
| LED -chip: | SMD3535 |
4000-4500cd Aangepaste Indoor LED Transparante Displayscherm P3.9 500*1000mm voor Winkelcentra Volledige Kleur Roosterontwerp
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P50 Programmeerbaar Flexibel LED Strip Gordijn LED Mesh Display DC12V Opvouwbaar Outdoor LED Net Scherm Gordijn
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P50 ((RGB) |
Full Color Flexibel LED Mesh Scherm IP67 Waterdicht Outdoor Gordijn Ontworpen voor Transparante Displays en Evenementen Podium Achtergronden
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming en zelfklevend holografisch LED-display voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
Hoge helderheid P125 LED Mesh Screen Waterdicht IP67 Voor buiten gevel reclame
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen voor Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display
| modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Oplossing: | Hoge definitie (varieert per model) |
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
IP67 Waterdicht RGB Pixel LED Mesh Scherm Buiten P83 LED Mesh voor Pixelscherm Puntlicht & Videowall
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB)) |
P2.6 Hoge Helderheid 1500 cd/m² Waterdicht IP45 LED Grille Scherm voor Binnenreclame en Gebouwen
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LEIDENE lampparels: | 2020SMD |
Gebouw Gevelverlichting P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Outdoor DMX512 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-H2503P12 ((RGB) -P125 |

