All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 425 Products.
Newest Product P143 DMX512 RGB Waterproof Point Lights Christmas Lights Flexible Transparent Led Mesh Screen Display
| Product Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Power: | 37W |
| Led Chip: | SMD3535 |
4000-4500cd Custom Indoor LED Transparent Display Screen P3.9 500*1000mm for Shopping Malls Full Color Grating Design
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
P50 Programmable Flexible LED Strip Curtain LED Mesh Display DC12V Foldable Outdoor Led Net Screen Curtain
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG2001S-P50(RGB) |
Full Color Flexible LED Mesh Screen IP67 Waterproof Outdoor Curtain Designed for Transparent Displays and Event Stage Backgrounds
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Screen with IP45 Protection and Self-Adhesive Holographic LED Display for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P41.5 Full Color LED Mesh Screen Outdoor IP67 Waterproof Flexible Curtain for Transparent Advertising and Event Visuals
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Supplier Type: | ODM, OEM |
| Voltage: | 12V |
High Brightness P125 LED Mesh Screen Waterproof IP67 For Outdoor Facade Advertisement
| Name: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen for Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display
| Module Size: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Resolution: | High Definition (varies By Model) |
| Installation Method: | Wall-mounted/Ceiling-mounted/Hanging |
IP67 Waterproof RGB Pixel LED Mesh Screen Outdoor P83 LED Mesh for Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG2001S-P83(RGB) |
P2.6 High Brightness 1500 cd/m² Waterproof IP45 LED Grille Screen for Indoor Advertising and Building
| Item: | Led Grille Screen |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LED Lamp Beads: | 2020SMD |

