Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 406 Ürünler.
En Yeni Ürün P143 DMX512 RGB Su Geçirmez Nokta Işıkları Noel Işıkları Esnek Şeffaf Led Mesh Ekran Ekranı
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Güç: | 37W |
| LED çip: | SMD3535 |
4000-4500cd Özel İç Mekan LED Şeffaf Ekran P3.9 500*1000mm Alışveriş Merkezleri için Tam Renkli Izgara Tasarımı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | Tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P50 Programlanabilir Esnek LED Şerit Perde LED Mesh Ekran DC12V Katlanabilir Dış Mekan Led Net Ekran Perdesi
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P50 (RGB) |
Tam Renkli Esnek LED Mesh Ekranı IP67 Şeffaf Ekranlar ve Etkinlik Sahnesinin Arkaplanları için Tasarlanmış Suya Karşıt Dış Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
P3.91 Cam Pencere Reklamı için IP45 Koruması ve Kendine Yapışkan Holografik LED Ekranlı Esnek LED Film Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Yüksek Parlaklık P125 LED Mesh Ekran Dış Cephe Reklamları İçin Su Geçirmez IP67
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P20 Creative LED Uçan Ekran DC12V Eğlence Gösterileri için 3 boyutlu Drone Ekranı Şehir Etkinlikleri, Tema Parkları LED Hava Gösterisi Ekranı
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
IP67 Su Geçirmez RGB Piksel LED Mesh Ekran Dış Mekan P83 LED Mesh, Piksel Ekran Nokta Işığı ve Video Duvarı için
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P83 (RGB) |
P2.6 Yüksek parlaklık 1500 cd/m2 Su geçirmez IP45 LED ızgara ekranı iç mekan reklam ve bina için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-P2.6 |
| LED lamba yuvası: | 2020SMD |
Bina Fasad Işığı P125 DC12V RGB Led Mesh Ekran Dışarı DMX512 Yapı için Esnek Led Perde
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |

