Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent screen ] Eşleşme 404 Ürünler.
Parlak P5 5V LED Şeffaf Film Ekran Cam Pencereler İçin Yenilikçi Ekran
| Ekran işlevi: | Video |
|---|---|
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
Su Geçirmez LED File Ekran P100 Dış Mekan / İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Ürün adı: | Perde Duvar Dış Mekan Şeffaf Kafa LED ekran, şeffaf LED ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, özel yapılmış, 5m x 3m, 1000x1500mm, 1500mm*250mm |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
Yüksek Parlaklık P8 Şeffaf LED Ekran İç Mekan Reklam Cam Pencere LED Şeffaf Film ile
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
LED drone ekranı, dış LED ekranı, su geçirmez LED ekranı, 3D ışık gösterisi ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, Özel Yapılmış, 5m x 3m, |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
Perakende mağazası / alışveriş merkezi için RGBW P20 Esnek Şeffaf LED Film Ekranı
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Film Ekranı Mağaza Cam Pencereleri İçin Özelleştirilmiş
| İsim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Reklam Şeffaf LED Film Ekran Dış Mekan Asılı LED Film Ekran
| İsim: | Şeffaf LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
Transparent LED Display Screen Pantallas Grille Window LED Video Wall for Indoor Advertising Shop Window LED Transparent
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
P30 LED Drone Ekran Ekranı Özelleştirilmiş Şeffaf İnce Hafif File Ekran IP68 Dış Mekan Reklamcılık Sergi Spor Etkinlikleri Gece Şovları
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ömür: | 100000Saat |
| Bağlantı: | Kablosuz iletişim (Wi-Fi/4G) |

