Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 404 produkty.
Najnowszy produkt P143 DMX512 RGB Wodoodporne światła punktowe Lampki choinkowe Elastyczny przezroczysty ekran LED siatkowy wyświetlacz
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Moc: | 37 W. |
| Chip LED: | SMD3535 |
4000-4500cd Custom Indoor LED Transparent Display Screen P3.9 500*1000mm dla centrów handlowych Full Color Grating Design
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
P50 Programowalna Elastyczna Kurtyna LED, Wyświetlacz LED Mesh, DC12V, Składana, Zewnętrzna, Ekran LED w Sieci, Kurtyna
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG2001S-P50(RGB) |
Pełnokolorowy elastyczny ekran LED IP67 wodoodporna zasłona zewnętrzna przeznaczona do przejrzystych wyświetlaczy i tła na scenie wydarzenia
| Zdalne zarządzanie urządzeniami: | Zdalne zarządzanie treścią |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| woltaż: | 12 V |
P3.91 Elastyczny ekran filmowy LED o rozdzielczości pikseli z ochroną IP45 i samoprzylepnym holograficznym wyświetlaczem LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
Wysokiej Jasności P125 LED Siatkowa Ekran Wodoodporny IP67 Do Reklamy Fasadowej Zewnętrznej
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen for Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display (P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen for Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display) - telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor, telewizor.
| rozmiar modułu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Rezolucja: | Wysoka rozdzielczość (różni się w zależności od modelu) |
| Metoda instalacji: | Naścienny/Sufitowy/Wiszący |
IP67 wodoodporny RGB Pixel LED Mesh Screen Outdoor P83 LED Mesh dla Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG2001S-P83(RGB) |
P2.6 Wysoka jasność 1500 cd/m² Wodoodporna siatka LED IP45 do reklam wewnętrznych i budynków
| Przedmiot: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| Koraliki do lampy LED: | 2020SMD |
Oświetlenie elewacji budynku P125 DC12V RGB Led siatkowe ekrany zewnętrzne DMX512 elastyczna kurtyna LED do budynku
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |

