Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent screen ] dopasowanie 404 produkty.
Ekran kratowy LED o wysokiej rozdzielczości IP65, przezroczysty ekran kratowy LED
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Konfiguracja piksela: | SMD1921 |
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
P8 DC5V Pełnokolorowy Ultra-Cienki Lekki Ekran LED Filmowy o Wysokiej Jasności do Wewnątrz
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Ekran z punktowymi światłami LED P100 Wodoodporny DMX SPI LED Mesh Screen
| Skala szarości: | 16bit |
|---|---|
| Gęstość pikseli: | Dostosowane |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
P3.91-P7.8 Ekran LED w pomieszczeniach wewnętrznych dla sieci handlowej Ekran reklamowy na ścianie budynku
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| jasność: | 5000cd |
| Rozmiar szafki: | 1000 mmx 1000 mm x 33 mm |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Ekran elastyczny LED na zewnątrz
| Nazwa: | Ściana wideo z siatki LED |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
| Kolor: | RGB |
Przezroczysty ekran foliowy LED z klejem P10, pełnokolorowy, przezroczysty film LED
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
Wewnętrzna, samoprzylepna, przezroczysta, elastyczna folia LED, kryształowy ekran wyświetlacza, przezroczysty ekran LED do szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Nazwa produktu: | Elastyczny ekran wyświetlania LED |
|---|---|
| Biała równowaga jasność: | 3000cd/m² |
| Wymiar ekranu: | 4 mm |
Widoczny przez P3.9 LED Film z przejrzystą siatką idealny do reklamy w oknach biurowych w centrum handlowym
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
P8 5V Wewnętrzny przezroczysty ekran LED z folii, smukły, lekki, samoprzylepny, inteligentny wyświetlacz do witryn sklepowych, reklamy, baru, dekoracji hotelowej
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| system sterowania: | Nova/Colorlight |
| Koralik świetlny LED: | SMD2121 |

