Alle producten
zoekwoorden [ led transparent screen ] overeenkomen 403 producten.
High Definition LED Grille Screen IP65 Transparantie LED Grille Display
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Pixelconfiguratie: | Smd1921 |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Led Point Light Screen P100 Waterdicht DMX SPI LED Mesh Screen
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Pixeldichtheid: | Op maat |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
P3.91-P7.8 Indoor LED Grille Scherm Voor Winkelcentrum Muur Gebouw Reclame Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Helderheid: | 5000cd |
| Grootte van de kast: | 1000 mm x 1000 mm x 33 mm |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Outdoor Flexibel LED Scherm
| Naam: | LED Mesh Video Wall |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Kleur: | RGB |
Kleefstof-LED-transparante film scherm P10 volkleurige doorzichtige LED-film
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Doorzichtige, flexibele LED-film voor binnenruimten, kristallen scherm, scherm met doorzichtige LED-film voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Zie-door P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideaal voor Mall Office Window Reclame
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display Voor winkelvenster Reclame Bar Hotel decoratie
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Controlesysteem: | Nova/colorlight |
| LED-lampkralen: | SMD2121 |

