Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED πλήρους χρώματος οθόνης διαφανούς οθόνης LED P20
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
DC12V IP67 Αδιάβροχη οθόνη LED για εξωτερική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 12,5 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
Οθόνη LED Film με 90% Διαφάνεια, Ψηφιακή Σήμανση LED για Εμπορικά Κέντρα
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
HD P4 Εσωτερική Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED για Οθόνη LED Billboard
| Τύπος: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Διαφάνεια: | 80% |
| Στυλ pixel: | Ρ4 |
Εύκαμπτη, εύκαμπτη, λεπτή οθόνη LED διαφανούς φιλμ για διαφήμιση εσωτερικών χώρων, οθόνη τοίχου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
P2.6 RGB υψηλής διαφάνειας LED πλέγμα οθόνη εσωτερικών εμπορικών διαφημίσεων για εκδήλωση Παγκόσμιου Κυπέλλου
| Συντήρηση: | Εύκολο στο καθάρισμα |
|---|---|
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
| Τύπος οθόνης: | Led |
Υψηλής διαφάνειας P3.9 Pixel Pitch LED Grille Screen με προστασία IP65 για εσωτερική εμπορική οθόνη
| Βάρος: | Ελαφριά drones για σταθερή πτήση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1*2m |
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
Εσωτερική οθόνη P2.6 Full RGB LED Grille High Transparency Grid για διαφήμιση και διακόσμηση
| Pixel Pitch: | 2,6 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
IP67 Εξωτερική ευέλικτη οθόνη κουρτίνας LED κατασκευαστής P100 Προσαρμοσμένη οθόνη κουρτίνας LED
| Τύπος: | Led |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC12V |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
P3.9 Pixel Pitch High Light Transmission IP65 Αδιάβροχη οθόνη LED μάσκα για εσωτερική οπτική οθόνη
| Pixel Pitch: | 3,9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |

