همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 404 محصولات.
صفحه نمایش فیلمی شفاف لچکدار LED Full Color P20 شفاف فیلمی LED
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P20 |
| گارانتی: | 1 سال |
صفحه نمایش مش LED ضد آب DC12V IP67 برای تبلیغات در فضای باز
| Pixel Pitch: | 12.5 میلی متر |
|---|---|
| طول عمر: | 30،000 ساعت |
| عملکرد نمایش: | ویدئو |
صفحه نمایش فیلم LED با شفافیت 90٪، تابلوهای دیجیتال LED برای مراکز خرید
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| نشان: | نصب آسان |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED فوق العاده نازک داخلی HD P4 برای نمایشگر بیلبورد LED
| نوع: | رهبری منجر به |
|---|---|
| شفافیت: | 80 ٪ |
| سبک پیکسل: | P4 |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED نازک و انعطاف پذیر برای صفحه نمایش دیواری تبلیغات داخلی
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| اندازه ماژول: | 240*1000mm |
صفحه نمایش LED مشبک با شفافیت بالا P2.6 صفحه نمایش تبلیغاتی تجاری داخلی برای رویداد جام جهانی
| تعمیر و نگهداری: | آسان برای تمیز کردن |
|---|---|
| مقاومت در برابر آب و هوا: | ضد آب و ضد گرد و غبار |
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
صفحه نمایش LED مشبک Pixel Pixel P3.9 با شفافیت بالا با محافظ IP65 برای صفحه نمایش تجاری داخلی
| وزن: | پهپادهای سبک وزن برای پرواز پایدار |
|---|---|
| اندازه: | 1*2 متر |
| نوع تامین کننده: | ODM، OEM |
P2.6 در فضای داخلی صفحه نمایش RGB کامل LED Grille High Transparency Grid برای تبلیغات و تزئینات
| Pixel Pitch: | 2.6 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | DC12V |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
تولید کننده صفحه نمایش پرده ای LED انعطاف پذیر در فضای باز IP67 P100، پرده مش LED سفارشی
| تایپ کنید: | LED |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | DC12V |
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
P3.9 پیکسل پیچ انتقال نور بالا IP65 ضد آب صفحه نمایش ریتل LED برای نمایش بصری داخلی
| Pixel Pitch: | 3.9 میلی متر |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC12V |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |

