همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 404 محصولات.
صفحه نمایش فیلمی شفاف لچکدار LED Full Color P8 شفاف LED Display Film
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
P8 روشنایی بالا DC5V IP67 صفحه نمایش فیلمی شفاف LED برای دیوارهای پرده شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| نصب: | لیوان چسبنده |
| رنگ ابری: | RGB |
شفافیت بالا P4 صفحه نمایش انعطاف پذیر LED شیشه شفاف صفحه نمایش پنجره LED
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P6 داخلی چسب شفاف انعطاف پذیر فیلم LED کریستال صفحه نمایش صفحه نمایش شفاف فیلم LED برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش ال ای دی شفاف با روشنایی بالا، فوق العاده نازک، P4، DC5V، صفحه نمایش تبلیغاتی خود چسب برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
طراحی فوق نازک P8 فیلم شفاف لود سرین شفافیت بالا شیشه دیوار تبلیغات نمایش اپلیکیشن کنترل هوشمند سیگنال دیجیتال تعاملی
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| سبک پیکسل: | پ 8 |
| قدرت: | 600W/m2 |
P25 Ultra Thin Transparent Screen DC12V IP68 288W برای ورزشگاه های ورزشگاهی رویدادهای جشن های تعطیلات مراسم
| روش نصب: | دیواری / سقفی / آویز |
|---|---|
| دمای رنگ: | قابل تنظیم |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
SMD1314 فيلم نمايشي داخلي P6 LED، فيلم شفاف چسبنده LED
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| مشخصات: | دیوار |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED برای فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید با قابلیت نمایش متن و تصویر انیمیشن ویدئویی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |

