Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 403 προϊόντα.
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED οθόνης πλήρους χρώματος P8 διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P8 υψηλή φωτεινότητα DC5V IP67 LED διαφανής οθόνη ταινίας για γυάλινα τοιχώματα κουρτίνας
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Κολλητικό γυαλί |
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
Οθόνη LED Εύκαμπτη P4 Υψηλής Διαφάνειας, Γυάλινη Διαφανής Οθόνη LED Παραθύρου
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εσωτερική P6 αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Crystal Screen Display Panel Διαφανής οθόνη LED για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Εξαιρετικά λεπτή P4 DC5V Αυτοκόλλητη οθόνη διαφήμισης για τοίχο γυάλινου παραθύρου
| Όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Υπερ λεπτός σχεδιασμός P8 LED διαφανής ταινία σερίν Υψηλής διαφάνειας γυάλινος τοίχου Διαφήμιση Εμφάνιση Εφαρμογή έξυπνο έλεγχο Διαδραστική ψηφιακή σήμανση
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Στυλ pixel: | P8 |
| Εξουσία: | 600W/m2 |
P25 Υπερ λεπτή διαφανής οθόνη DC12V IP68 288W για αθλητικά αγωνιστικά εκδηλώσεις εορταστικές γιορτές τελετές
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
SMD1314 Εσωτερική οθόνη LED P6, αυτοκόλλητη διαφανής οθόνη LED
| Ονομασία: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Προδιαγραφή: | Βιντεοκασέτα |
Διαφανής οθόνη φιλμ LED για καταστήματα λιανικής και εμπορικά κέντρα με λειτουργία εμφάνισης βίντεο, κειμένου και εικόνων
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |

