Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 404 προϊόντα.
Διαφανής οθόνη LED 6mm 5V Καταστήματα λιανικής πώλησης Αεροδρόμια Ψηφιακές πινακίδες Διαφανής οθόνη LED
| Όνομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Εξουσία: | 600W/m2 |
Πίνακα διαφανής ευέλικτης οθόνης με φως LED Πίνακα P6 Εμπνευστική διαφήμιση στην οθόνη του εμπορικού κέντρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Οικιακή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P8 RGB πλήρες χρώμα DC5V
| Συσκευή LED: | 1314RGB |
|---|---|
| Κλίμακα του γκρι: | 16 bit |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
5mm Soft LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερικό γυαλί εγκατάσταση Διαφανής οπτική οθόνη 1 έτος εγγύηση για εμπορικό κέντρο παράθυρο καταστήματος προώθηση προϊόντων
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
6mm Εσωτερική εγκατάσταση Διαφανής οθόνη ταινίας LED με πλήρες χρώμα RGB και προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για εμπορική διαφήμιση
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| OEM ή ODM: | Ναί |
Εικονική οθόνη LED διαφανής ταινίας 5V ασύρματη οθόνη LED για την κινούμενη εικόνα εμπορικού κέντρου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P20 |
P5 Εσωτερική Οθόνη Πλήρους Έγχρωμης Διαφάνειας LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ Ευέλικτη Αυτοκόλλητη Βιντεοτοίχος
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Πίνακας οθόνης διαφανούς ταινίας LED εσωτερικού χώρου P20 Διαφάνεια πλήρους χρώματος Ευέλικτο επιδέσιμο πάνελ οθόνης για οθόνες παραθύρων λιανικής πώλησης
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Πλήρως χρωματιστή οθόνη διαφανούς LED οθόνης εσωτερικού γυαλιού διαφήμισης
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Συγκολλητικός |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
P8 Εσωτερική, Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Φιλμ LED Υλικό PC Ρητίνης για Μοντέρνο Εμπορικό Κέντρο με 1 έτος εγγύηση
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |

