همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 404 محصولات.
صفحه نمایش شفاف LED 6mm 5V فروشگاه های خرده فروشی فرودگاه ها صفحه نمایش دیجیتال شفاف LED
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| قدرت: | 600W/m2 |
پنل P6 آویز تبلیغاتی روی پنجره های مراکز خرید
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
صفحه اصلی صفحه نمایش فیلمی شفاف LED P8 RGB Full Color DC5V
| دستگاه LED: | 1314RGB |
|---|---|
| مقیاس خاکستری: | 16 بیت |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
5mm نرم ال ای دی شفاف فیلم صفحه نمایش داخل شیشه نصب شفاف نمایش بصری 1 سال گارانتی برای فروشگاه فروشگاه فروشگاه فروشگاه پنجره تبلیغ محصول
| دمای ذخیره سازی: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED 6 میلی متری با رنگ کامل RGB و اندازه کابینت سفارشی برای تبلیغات تجاری
| رنگ ها: | RGB |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| OEM یا ODM: | بله |
P20 LED شفاف فیلم صفحه نمایش 5V بی سیم رول بالا صفحه نمایش LED برای انیمیشن مرکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه: | 240*1000mm |
| مدل محصول: | xh-jhp-p20 |
صفحه نمایش شفاف کامل رنگی داخلی P5 صفحه نمایش فیلم شفاف صفحه نمایش فیلم شفاف و منعطف ویدئو دیوار
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P20 صفحه نمایش شفاف فیلمی LED داخلی شفافیت کامل رنگی صفحه نمایش چسبنده انعطاف پذیر برای صفحه نمایش پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف رنگی کامل P10 تبلیغاتی شیشه ای داخلی
| روش نصب: | چسب |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| نوع تامین کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر داخلی P8 مواد رزین PC برای مرکز خرید مدرن با 1 سال گارانتی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |

