همه محصولات
کلید واژه ها [ led transparent screen ] مطابقت 404 محصولات.
P3.91 صفحه نمایش مشبک LED ضد آب صفحه نمایش DIP LED نور LED شفاف در فضای باز صفحه نمایش مشبک
| نام محصول: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| ولتاژ: | DC5V |
| نصب: | بلند کردن/نصب عمودی |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED بسیار نازک P6 با انرژی فیلم نمایشگر LED شفاف برای تبلیغات تجاری
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED با چسب کامل رنگ داخلی P10 برای نمایشگاه های پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P20 DC5V صفحه نمایش فیلمی شفاف LED Ultra Thin Full Color برای محیط داخلی
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش شفاف ماژولار LED 50mm IP67 برای پرده شیشه ای ساختاری فولادی و تبلیغات بیرونی
| Pixel Pitch: | 50 میلی متر |
|---|---|
| طول عمر: | 30،000 ساعت |
| عملکرد نمایش: | ویدئو |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen با شفافیت 90٪ و حفاظت IP67 برای مراکز خرید مدرن
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4×4 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |
P6 داخل خانه DC5V تبلیغات HD LED شفاف فیلم صفحه نمایش برای بازار خرید
| نرخ تازه کردن: | 3840 هرتز |
|---|---|
| ولتاژ کار: | DC5V |
| شار نوری: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش مش LED فضای باز با کیفیت بالا P125 30 میلیمتری IP67 ضد آب درجه تجاری برای نمای ساختمان
| طول عمر: | 30000H |
|---|---|
| وزن: | 1.92 کیلوگرم/㎡ |
| مشخصات: | ویدئو وال |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پیکسل 6 میلی متری انعطاف پذیر با رتبه بندی IP65 و جریان نور قابل تنظیم برای استفاده در داخل شیشه
| بعد صفحه نمایش: | سفارشی |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| نرخ تازه سازی: | ≥1920 هرتز |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED داخلی DC5V LED Full Color LED Display Screen
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P10 |
| گارانتی: | 1 سال |

