All Products
Keywords [ led transparent screen ] match 425 Products.
P3.91 Grilled Screen Bar Waterproof LED DIP Screen LED Outdoor Transparent LED Light Grilled Screen
| Product Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Voltage: | DC5V |
| Installation: | Lifting/vertical Installation |
Ultra-thin P6 LED Transparent Film Screen energy transparent LED display film for commercial advertising
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P10 Indoor Full Color Adhesive Flexible LED Transparent Film Screen for retail windows exhibitions
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparent Film Screen for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Transparent Modular LED Mesh Screen 50mm IP67 Rated for Steel Structure Glass Curtain and Outdoor Advertising
| Pixel Pitch: | 50mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen with 90% Transparency and IP67 Protection for Modern Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P6 Indoor DC5V Advertisement HD LED Transparent Film Display Screen For Shopping Market
| Refresh Rate: | 3840Hz |
|---|---|
| Working Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
P125 High Quality Outdoor LED Mesh Screen 30mm IP67 Waterproof Commercial Grade For Building Facade
| Led Lifetime: | 30000h |
|---|---|
| Weight: | 1.92kg/㎡ |
| Specification: | Video Wall |
Flexible 6mm Pixel LED Transparent Film Screen with IP65 Rating and Customizable Luminous Flux for Indoor Glass Side Use
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
Indoor Led Transparent Film Screen DC5V LED Full Color LED Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P10 |
| Warranty: | 1years |

