Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent screen ] αντιστοιχία 403 προϊόντα.
Υπερ- λεπτή διαφανής οθόνη με LED ταινία P20 Κρυστάλλινη οθόνη σε εμπορικό γυαλί παραθύρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Ελαστική λεπτή υψηλής διαφάνειας οθόνη για γυάλινο ντουλάπι και βιτρίνα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Οθόνη LED P6 Διαφανής Υψηλής Φωτεινότητας Γυάλινη Οθόνη Εξοικονόμησης Ενέργειας Οθόνη LED Διάφανη για Διαφήμιση Βιτρίνας Εμπορικού Κέντρου Οθόνη Media Πρόσοψης Κτιρίου Εσωτερικής/Εξωτερικής Χρήσης
| Ονομα: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Στυλ pixel: | P6 |
Εσωτερική διαφανής οθόνη LED πλήρους χρώματος Εσωτερική διαφανής οθόνη LED
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Εφαρμογή: | Ζωντανές εκδηλώσεις LED Display,Εξωτερική,εξωτερική επιφάνεια κτιρίου,διαφανής LED οθόνη,Εσωτερική |
P6.25 3D Εξαιρετικά λεπτή, προσαρμοσμένη, εύκαμπτη, διαφανής οθόνη LED 5V 5000CD, ολογραφική οθόνη, έξυπνος έλεγχος, γυάλινος τοίχος, οθόνη βίντεο
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου 500*500mm P2.6 4000-4500cd Οθόνη LED γυαλιού Mall Οθόνη παραθύρου πλήρους χρώματος Οθόνη διαφήμισης πλέγματος LED Full-Color SMD
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | Βιντεοκασέτα |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
P3.91 Οθόνη LED Διαφανής Οθόνη Πλέγματος Πλήρους Χρώματος Οθόνη LED Ice Οθόνη Εσωτερική Ηλεκτρονική Οθόνη Διαφήμισης Γυάλινο Παράθυρο
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 800W/m ² |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Λάμψη: | 5000 CD/M² |
Τελετή έναρξης του Παγκοσμίου Κυπέλλου Χρησιμοποιημένη οθόνη LED με ενσωματωμένο μαλακό γυαλί 5 mm για εμπορικές διαφημίσεις
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
P6 Υψηλής φωτεινότητας Πλήρες Έγχρωμο LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για βιτρίνα
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*960 χλστ |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμο |

