All Products
Keywords [ transparent flexible led display ] match 264 Products.
Flexible 6mm Pixel LED Transparent Film Screen with IP65 Rating and Customizable Luminous Flux for Indoor Glass Side Use
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
500*500mm Indoor LED Transparent Screen P2.6 4000-4500cd Mall LED Glass Display Window Screen Full-Color Grille Advertising Screen LED Full-Color Smd
| Feature: | Easy Installation |
|---|---|
| Specification: | Video Wall |
| Led Chip: | SMD3535 |
P3.91 Led Transparent Screen Display Grille Full Color Led Ice Screen Indoor Electronic Advertising Screen Glass Window
| Max Power Consumption: | 800W/m² |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Brightness: | 5000cd/m² |
High Definition P4 LED Transparent Film Screen RGB DC5V for Indoor Video Wall With Easy Installation
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
High Definition P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Led Grid Screen Full Color Window Transparent Advertising Translucent Led Grid Screen Display
| Screen Type: | Grille Screen |
|---|---|
| Material Of Cabinet: | Aluminum |
| Operating Voltage: | DC5V |
High Brightness P6.25 Transparent LED Holographic Screen 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Brightness: | 2500 Nits |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd High Brightness 85% Transparency LED Holographic Screen for Shopping Mall Glass Windows
| Average Power: | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3.91mm |
Foldable RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen For Facade Building Lighting
| Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
500*500mm Shop Indoor P3.9 4000-4500cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Grille Screen
| Product Model: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T(1000*1000mm) |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
| Feature: | Easy Installation |
Flexible P4 DC5V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P4 |
| Warranty: | 1years |

