Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent flexible led display ] αντιστοιχία 264 προϊόντα.
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED 6mm Pixel με βαθμολογία IP65 και προσαρμόσιμη φωτεινή ροή για εσωτερική χρήση με γυαλί
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου 500*500mm P2.6 4000-4500cd Οθόνη LED γυαλιού Mall Οθόνη παραθύρου πλήρους χρώματος Οθόνη διαφήμισης πλέγματος LED Full-Color SMD
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Προσδιορισμός: | Βιντεοκασέτα |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
P3.91 Οθόνη LED Διαφανής Οθόνη Πλέγματος Πλήρους Χρώματος Οθόνη LED Ice Οθόνη Εσωτερική Ηλεκτρονική Οθόνη Διαφήμισης Γυάλινο Παράθυρο
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 800W/m ² |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Λάμψη: | 5000 CD/M² |
Οθόνη Διαφανούς Φιλμ LED P4 Υψηλής Ευκρίνειας RGB DC5V για Εσωτερικό Τοίχο Βίντεο με Εύκολη Εγκατάσταση
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Υψηλής ευκρίνειας P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Grid Screen Full Color Window Διαφανής διαφημιστική διαφανής LED Grid οθόνη
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Υψηλή φωτεινότητα P6.25 Διαφανής LED Ολογραφική οθόνη 5000cd Ultra Thin Εύκολη εγκατάσταση χαμηλής ισχύος υψηλή επίδραση για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Χρήση: | Εσωτερικός |
|---|---|
| Λάμψη: | 2500 NIT |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd υψηλή φωτεινότητα 85% διαφάνεια LED ολογραφική οθόνη για καταστήματα
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| Led chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 χλστ |
Πτυσσόμενη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI RGB Full Color για φωτισμό προσόψεων κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη πλέγματος εικονοστοιχείων |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Ευέλικτη οθόνη φιλμ P4 DC5V LED με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για γυάλινη διαφήμιση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

