Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
Flexibel 6 mm Pixel LED-transparant filmscherm met IP65-classificatie en aanpasbare lichtstroom voor gebruik binnenshuis via glas
| Schermafmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥1920Hz |
500*500mm Indoor LED Transparant Scherm P2.6 4000-4500cd Winkelcentrum LED Glazen Display Raamscherm Full-Color Grille Reclame Scherm LED Full-Color Smd
| Functie: | Eenvoudige installatie |
|---|---|
| Specificatie: | Videomuur |
| LED -chip: | SMD3535 |
P3.91 Led Transparent Screen Display Grille Full Color Led Ice Screen Indoor Electronic Advertising Screen Glasvenster
| Max stroomverbruik: | 800W/m ² |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Helderheid: | 5000CD/M² |
High Definition P4 LED Transparante Filmscherm RGB DC5V voor Binnen Videomuur Met Eenvoudige Installatie
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
High Definition P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Led Grid Screen Full Color Window Transparent Advertising Translucent Led Grid Screen Display
| Schermtype: | Roosterscherm |
|---|---|
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
| Werkspanning: | DC5V |
Hoge helderheid P6.25 Doorzichtig LED-holografisch scherm 5000cd Ultra dun Makkelijk te installeren Lage energie Hoge impact Voor glazen venster reclame
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Helderheid: | 2500 nits |
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
P3.91mm Pixel Pitch 5000cd Hoge helderheid 85% transparantie LED-holografisch scherm voor winkelcentrum
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| Led-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 3,91 mm |
Opvouwbaar RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen voor gevelverlichting van gebouwen
| Naam: | Pixel Mesh -scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
500*500mm Winkel Indoor P3.9 4000-4500cd Grit Gordijn Glassen Vloer Venster Reclame Kristalfilm Kleefstof Doorzichtig Led Grit Scherm
| Productmodel: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Flexibel P4 DC5V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P4 |
| Garantie: | 1 jaar |

