Alle producten
zoekwoorden [ transparent flexible led display ] overeenkomen 264 producten.
P50 Lichtgewicht Drone Flying Led Screen LED Floating Display voor buiten City Light Show Evenementen Product Launch Stage Performance Publieke reclame
| Stroom: | 288W |
|---|---|
| Schermmateriaal: | Film |
| Kleuren: | RGB |
Indoor P2.6 Volledige RGB LED Traliescherm Hoge transparantie Rasterweergave voor reclame en decoratie
| Pixelhoogte: | 2,6 mm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC12V |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
P20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen voor Entertainment Shows City Events,Theme Parks LED Air Show Display
| modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Oplossing: | Hoge definitie (varieert per model) |
| Installatiemethode: | Wandmontage/plafondmontage/hangend |
4000-4500cd 1000*1000mm P3.9 Helderheid Hoge Transparantie LED Grille Paneel voor Binnenreclame Scherm
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 4000-4500cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
P2.6*6.25 1000*1000mm 6000cd Helderheid Hoge Transparantie LED Grille Paneel voor Binnenreclame Scherm
| Levensduur: | 50000HS |
|---|---|
| Helderheid: | 6000cd |
| Installatie: | Tillen/verticale installatie |
P3.9 Hoge transparantie 500*1000 mm LED-roosterpaneel 2000cd Helderheid voor reclame-schermen binnen
| Levensduur: | 50000 uur |
|---|---|
| Helderheid: | 1800-2000cd |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
P15 Hoge helderheid 3D Drone Screen IP68 Buitenwaterdicht DC12V Led Mesh Vliegscherm voor festivals Evenementshows Brandpromotie Reclame
| Type: | Beschermend scherm |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Herbruikbaarheid: | Herbruikbaar en wasbaar |
LED-flexibel transparant filmdisplay 5V Gemakkelijk te installeren voor commerciële dynamische beeldschermen
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
Flexibele Transparante P3.91 Holografische 3D LED Film Scherm Slank Hoge-Helderheid Reclame Display voor Glazen Raam
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED-transparante hologramscherm flexibel ultra dun geavanceerde technologie voor dynamische schermen voor glazen ramen
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

